Wykończenia wnętrz | Kraków – Małopolska

Niezależnie od tego, czy przedmiotem zakupu jest mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego, wymagany będzie remont lub wykończenie wnętrz. Ten etap kojarzony jest zazwyczaj z przyjemnością planowania i realizowania ciekawych projektów, wybieraniem płytek, mebli i kolorów. By móc w pełni cieszyć się wyglądem pomieszczeń, warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów przeprowadzających cały remont. To w ich rękach znajduje się przyszły komfort użytkowania przestrzeni i wygoda właściciela mieszkania czy domu. Z drugiej strony psychologowie podkreślają, że etap życia związany z remontem mieszkania jest jednym z najbardziej stresujących. Dlatego tak ważne jest, aby firma realizująca remont stanowiła wsparcie i potrafiła udzielić wskazówek dotyczących realizacji założeń i koordynowała projekt.

Od czego zacząć? Jak wygląda współpraca?

Na samym początku istotne jest ustalenie budżetu. Wiemy jak ważna jest precyzyjna wycena remontu. Przed podpisaniem umowy klient otrzymuje pełny kosztorys do wglądu. Nie ma w nim żadnych ukrytych kosztów i dodatkowych wydatków pojawiających się w najbardziej nieprzewidzianym momencie. Ustalona cena jest dla nas świętością, nasze doświadczenie i umiejętne korzystanie ze statystyki pozwala ułatwia nam przewidzenie kosztów materiałów i wykonania prac.

Wykończenia wnętrz – spełniamy marzenia

Naszych klientów uważamy za partnerów. To oni wiedzą, jakie są ich potrzeby, mają swój plan i swoje marzenia, a my jesteśmy po to, by zgodnie ze sztuką remontowo-budowlaną wcielić wszystkie te pomysły w życie. Dokładamy wszelkich starań, by każde wyobrażenie miało swoje przełożenie na rzeczywistość. Zapewniamy kompleksową realizację wykończenia wnętrz w Krakowie i najbliższych okolicach.

Krakowski i podkrakowski rynek deweloperski oferuje mieszkania w ciekawych lokalizacjach, czasami o nietypowej architekturze. Istotne jest zatem, by właściwie do otoczenia wykonać aranżację nowego mieszkania, a następnie zlecić wykonanie fachowcom, którzy zrealizują go z pełną precyzją.

Wykończenia wnętrz – poznaj naszą ofertę

Wachlarz oferowanych przez naszą firmę usług jest bardzo szeroki. Poniższa lista zawiera zestaw najczęściej realizowanych prac związanych z wykończeniem mieszkań w poszczególnych pomieszczeniach:
– wykończenie kuchni (kładzenie płytek, nakładanie gładzi i malowanie ścian, montaż mebli i sprzętów kuchennych),
– wykończenie łazienki (flizowanie, malowanie, montaż urządzeń sanitarnych, obudowa wanien, umywalek, montaż oświetlenia),
– wykończenie salonu, sypialni (układanie parkietów, paneli, malowanie, tapetowanie – w tym układanie skomplikowanych wzorów, kładzenie cegły ozdobnej, lamperii, budowa parapetów, sufitów, montaż kaloryferów),
– wykończenie przedpokoju (kładzenie paneli, budowanie szaf, podwieszane sufity z wpuszczanymi lampami),
– adaptacja poddasza (prowadzimy kompleksowe prace mające na celu przystosowanie poddasza do użytku. Zaczynając od ocieplenia dachu, przez montaż wszystkich instalacji po malowanie i ustawianie mebli),
– inne prace wykończeniowe dotyczące całego mieszkania (montaż drzwi, dzielenie pokoi płytami karton-gips, łączenie pomieszczeń – burzenie ścian lub ich części, zmiany w układzie mieszkania).

Usługi wykończeniowe mieszkań – domów i biur

Zajmujemy się wykończeniem mieszkań w Krakowie pod klucz. Oznacza to dla klienta tyle, że po zakończeniu prac w lokalu, od razu będzie można w nim zamieszkać. Zrealizujemy wszystkie zaplanowane prace i pozostawimy miejsce w pełni gotowe do użytku. Wykańczamy mieszkania każdym stylu – od surowych, industrialnych po dużo bardziej wymagające precyzji wnętrza glamour.

Wiemy, jak ważny jest porządek w miejscu pracy. Specyfika naszej branży polega na tym, że piękno wyłania się powoli. Żeby było ładnie, najpierw musimy zrobić bałagan. Jednak po zakończeniu prac nie pozostawiamy za sobą brudnych śladów. Zorganizujemy również transport wielkogabarytowych odpadów, jeśli będzie to konieczne. Na czas wykańczania mieszkania oddzielamy również strefy czyste od roboczych, dzięki czemu zmniejsza się ilość kurzu w gotowych już przestrzeniach. Korzystamy też z innowacyjnego sprzętu, śledzimy nowinki technologiczne, dlatego do każdego wyzwania podchodzimy z dużą dawką zaangażowania.

Zbuduj z nami wysoką jakość wnętrz w krakowskim mieszkaniu i spraw, by twoje życie nabrało kolorów!