Remocom.pl

Czy Twój profesjonalny remont musi być kosztowny. Nie! Zapoznaj się znaszym cennikiem i zobacz, że robimy wszystko aby każdy mógł cieszyć się pięknym i odświeżonym wnętrzem domu czy biura.

Cennik

Remocom

Remonty i wykończenia wnętrz Kraków

Malowanie, układanie paneli podłogowych, szpachlowanie, pokrywanie ścian gładzią gipsową, ściany kartonowo-gipsowe

O nas

Jesteśmy firmą stawiającą sobie za priorytet perfekcyjne i solidne wykonywanie zleceń oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Specjalizujemy się, mając na tym polu bardzo duże doświadczenie, w wszelkiego typu pracach remontowo-wykończeniowych, adaptacjach, naprawach, przebudowach, itp.

Kompleksowa realizacja

Nasze projekty realizujemy kompleksowo, zaczynając od sporządzenia kosztorysu i wizualizacji przedsięwzięcia, poprzez wykonanie prac oraz ich nadzór, aż do odbioru obiektu.

Wymagające projekty

Jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej rozbudowane projekty dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz współpracy z wieloma podwykonawcami z poszczególnych sektorów rynku remontowo-budowlanego.

Jeśli cenisz wysoką jakość usług, precyzyjne wykonanie, dbałość o najdrobniejszy szczegół oraz szukasz ekipy profesjonalnej  pracującej solidnie i zarazem szybko – zadzwoń do nas.

Kontakt

+48 506602814

+48 661907333

 

Adres

ul. Fatimska 41a
310-312 Kraków
NIP 6783033354