REMONTY DOMÓW KRAKÓW – MAŁOPOLSKA

KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE DOMÓW

Rynek mieszkaniowy w Krakowie cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Dotyczy to również podkrakowskich miejscowości, w których nowe domy pojawiają w zawrotnym tempie. Kolejny krok po zakupie własnego lokum z rynku pierwotnego lub wtórnego to remont domów. Domy z drugiej ręki wymagają odnowienia lub odświeżenia oraz dostosowania do wymagań nowych właścicieli.

REMONTY DOMÓW – W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Do najczęściej zlecanych prac remontowo -budowlanych należy:
– realizowanie projektów opartych na karton-gipsie: podwieszane sufity, ścianki działowe (tzw. suche tynki),
– wyrównywanie ścian, przygotowywanie ich pod malowanie,
– malowanie i tapetowanie,
– flizowanie,
– wymiana i montaż instalacji (wodnych, gazowych, kanalizacyjnych),
– zmiany w zakresie instalacji elektrycznej (przenoszenia gniazdek, lamp, etc.),
– budowa kominków ekologicznych z zachowaniem najwyższych standardów.

W ofercie obejmujących kompleksowe remonty domów dostępne są też inne prace wykończeniowe, powiązane z poszczególnymi typami pomieszczeń:
1. Łazienki: kładzenie płytek, instalowanie modnych wodoodpornych fototapet, zabudowy wanien, Geberitu, umywalek, wklejanie luster, etc.,
2. Kuchnie: montujemy całe kuchnie pod zabudowę (AGD, okapy, zmywarki, piekarniki, kuchenki gazowe, płyty elektryczne i indukcyjne).
3. Tarasy: proponujemy montaż elementów drewnianych i metalowych, wyłożenie gresem lub innym materiałem do pokrycia podłogi, wybranym przez klienta, oferujemy również zabudowę tarasu w celu utworzenia zimowego, krytego dachem i ścianami patio. Ten zabieg znacznie podnosi wartość domu.

Z drugiej strony – rynek pierwotny, wymaga równie dużego zaangażowania, w celu wykończenia domu od stanu deweloperskiego pod klucz. Ważne jest to, by zlecić zadanie profesjonalistom. Uda się w ten sposób zapobiec usterkom wynikającym z nierzetelności, a które łatwo mogą pociągnąć ze sobą kolejne szkody i koszty w niedalekiej przyszłości.

REMONTY DOMÓW Z ARANŻACJĄ WNĘTRZ

W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się remonty domów połączone z profesjonalną aranżacją z zaleceniami znanych projektantów. Wynajęcie dobrej ekipy, potrafiącej czytać projekty to kluczowa sprawa, by efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniem najbardziej wymagającego klienta.

Kupienie domu z rynku wtórnego w Krakowie i na obrzeżach miasta, to najczęściej konstrukcje pamiętające czasu PRL. Wydaje się, że są nieatrakcyjne, jednak przy zastosowaniu kilku tricków można osiągnąć wspaniały efekt końcowy. Domy wielopokoleniowe, zamienić można na dwa przytulne mieszkania z oddzielnym wejściem. Czasami wymaga to większych zmian, ale nasza firma przyjmuje tego rodzaju wyzwania. Wymiana okien i drzwi na nowsze modele potrafi całkowicie odmienić dom. Równie ważny jest remont domu w środku – dobór odpowiednich kolorów do przestrzeni, którą dysponujemy.

KOMPLEKSOWE PROFESJONALNE REMONTY DOMÓW – BIUR I MIESZKAŃ

Nasza firma wykonuje w pełni profesjonalnie zadania powierzone przez właścicieli, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Zapewnia dostęp do materiałów budowlanych z wyższej półki, dzięki którym generalny remont domu w Krakowie nie będzie konieczny przez długie lata. Dbamy o to, by korzystać z innowacyjnego sprzętu. Możemy także zapewnić, że nasze ekipy fachowców przeprowadziły już niejeden skomplikowany remont.

Zdajemy sobie też sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie porządku. Jeśli remontujemy mieszkanie, w którym przebywają lokatorzy, oddzielamy strefę brudną od strefy czystej. Po zakończeniu usługi pozostawiamy po sobie porządek – możesz wprowadzić się od razu, wszystko pachnie nowością!

Remonty domów – Kraków, to nasza specjalność!
Ile kosztuje remont domu?

Cennik ustalamy indywidualnie z każdym klientem po przeprowadzeniu wizji lokalnej obiektu i zapoznaniem sie z wymaganiami inwestora. Na naszej stronie znajdziecie Państwo ogólny cennik poszczególnych usług i na jego podstawie możecie porównać z ofertami konkurencyjnych firm.

Poglądowe ceny często nie oddają kosztów rzeczywistych po wycenie remontu na spotkaniu ze zleceniodawcą. Gwarantujemy, że wycena jest bezpłatna. W przypadku dodatkowych usług, nieobjętych umową, proponujemy bezpieczny dla obydwu stron aneks. Rozumiemy istotę detali, dlatego reagujemy na bieżąco na prośby naszych klientów.

Pierwszym krokiem do podjęcia decyzji o kontakcie z firmą jest zapoznanie się z jej dotychczasowymi realizacjami. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć wykonane przez nas zlecenia.

Zbuduj z nami wysoką jakość wnętrz w krakowskim mieszkaniu i spraw, by twoje życie nabrało kolorów!